Kapela Desmod sa po ročnej odmlke opäť hlási o slovo! Partia zoskupená okolo speváka Mária Kulyho Kollára vypustila pred pár dňami do sveta mrazivú novinku Chcem viac.

Pri skupine Desmod sme odjakživa zvyknutí na rockové, no zároveň melodické vypaľovačky s výraznými refrénmi, ktoré človek pri započutí len ťažko dostane z hlavy. Rovnako to platí aj o najnovšom diele Chcem viac.

Obľúbená slovenská kapela sa na scénu vracia s emotívnym textom doplneným o poriadnu nálož rocku. K songu vznikol aj príbehový vizuál od režiséra Pierre Lexis, ktorý vás hneď v úvode vtiahne do deja.

,,Táto skladba vznikla spontánne v štúdiu, každý prispel svojou troškou, tak ako to Desmod robil vždy – je to spoločná tvorba. Okrem tvorby stíhame aj koncertovať a toto leto máme extrémne nabité, z čoho sa veľmi tešíme. Ale vôbec nám to nevadí, práve naopak, užívame si to. Dlho bola doba temna, tak teraz je to veľká eufória,“ uviedol spevák Mário Kollár. Kuly tiež prezradil, že s kolegami pracujú na ďalších nových piesňach. Kedy však vyjde album, ostáva zatiaľ tajomstvom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Desmod – Chcem viac

Zdroj/Foto: TS