Koncom minulého roka predstavila skupina Desmod a raper Majself spoločný počin s názvom Kométa. Nádherná balada chytila za srdce množstvo Slovákov, ktorí sa postarali o to, že má na YouTube takmer tri milióny zhliadnutí. Pred pár dňami však hudobníci zverejnili oficiálny videoklip, dodávajúci skladbe ešte silnejšiu emóciu.

„Som Gump a bol som túlavý pes,“ týmito slovami predstavuje spoločnosť Continental film novinku Gump – pes, ktorý naučil ľudí žiť. Rodinno-dobrodružná snímka režiséra F.A. Brabca rozpráva príbeh o hľadaní psieho šťastia a tiež o prekážkach na ceste k tomu správnemu človeku. Jej tvorcovia sľubujú, že dej ľuďom otvorí oči – čo človek v psom srdci zničí, to môže zasa len človek uzdraviť.

K fiilmu s hlavným hrdinom Gumpom, ktorý divákom ponúka svet, o akom veľa z nás netuší, nahrali titulnú pieseň skupina Desmod na čele so spevákom Kulym a raper Majself. Aktuálne je už na svete aj emotívny vizuál, o ktorý sa postaral režisér Michal Nemtuda.

,,Na klip sme čakali dlhých 7 mesiacov, ale vyšiel v správnu dobu, keďže @gump_pes prichádza čoskoro do kín. Ďakujem za možnosť byť malou súčasťou,” zanechal na Instagrame potetovaný raper. Premiéra krásneho príbehu o výnimočnej psej láske a odvahe je naplánovaná na 22. júla 2021.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Continental film, YouTube, Instagram/furdamichaldp, majself_neptun