Hovorí sa, že alkohol je metlou ľudstva, ale tiež, že metla by nemala chýbať v žiadnej slušnej domácnosti. Niečo na tom síce pravdy bude a taký dobrý pohár vína na uvoľnenie nie je vždy na škodu, ale rozhodne to netreba s alkoholom preháňať. Hlavne ak už máte za sebou nerozvážne tínedžerské obdobie a po dome vám behajú vaše ratolesti. Takto totiž svojich opitých rodičov vidia ich deti…

Video s názvom Fragile Childhood – Monsters má už niekoľko rokov, ale jeho význam je jednoznačne nadčasový. Video pochádza z Fínska, kde bolo natočené v rámci boja proti alkoholu, pretože v krajine tisícich jazier je práve alkohol najčastejšou príčinou smrti. Alkohol je však démonom aj v mnohých iných krajinách a takto ho vnímajú deti. Nezabúdajte na toto video a šírte ho ďalej. Možno si raz naň spomenie rodič s nábehom na alkoholizmus a práve spomienka naň v ňom prebudí vnútorný hlas, ktorý ho odradí od ďalšieho pohárika. Nik z nás predsa nechce, aby naše deti či deti našich priateľov museli zažívať pocity, ktoré sú zobrazené v tomto videu.

Video: YouTube.com | Foto: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)