Spoločnosť Desivé varovanie Moniky Bagárovej: “Ľudia, dávajte si pozor na svoje deti!”

Desivé varovanie Moniky Bagárovej: “Ľudia, dávajte si pozor na svoje deti!”

V dnešnej dobe, žiaľ, nie je ničím ojedinelým, že sa zločinci uchyľujú k praktikám, aké sme si donedávna nevedeli ani len predstaviť. Otrasnú skúsenosť má za sebou blízka rodina úspešnej speváčky Moniky Bagárovej, nakoľko sa v domácnosti s malým bábätkom takmer naplnil najhorší možný scenár.

Bývalej hviezde populárnej šou Superstar sa po skončení súťaže podarilo rozbehnúť skvelú kariéru, a to nielen na poli hudobnej tvorby, ale napríklad aj v oblasti módy či líčenia. V súkromí sa kráska tiež nemá na čo sťažovať, nakoľko je už viac ako rok šťastne zadaná a po boku zápasníka MMA Muradovova celá žiari.

Nedávny príspevok na profile atraktívnej tmavovlásky bol však z celkom iného súdka. Rodina Moniky Bagárovej totiž počas uplynulého víkendu zažila udalosti, pri akých sa vám na okamih zastaví dych – neznáma páchateľka sa vlámala do domácnosti speváčkinho bratranca s cieľom zmocniť sa spiaceho nevinniatka, pričom zasahovať musel otec dieťaťa.

,,Prosím vás, ľudia! Dávajte pozor na svoje deti. Dnes ráno sa v Brne k môjmu bratrancovi vlúpala žena, vzala malého z postieľky a chcela s ním utiecť. Keby sa bratranec nezobudil, už by ho pravdepodobne nikdy nevideli. Podľa polície ide o ľudí, ktorí obchodujú s deťmi,“ Bagárová šokovala opísaním zážitku, s akým by žiadny rodič nechcel mať dočinenia.

Slávna brunetka tak tentokrát vysokú popularitu využila na záslužný skutok, kedy sa rozhodla širokú verejnosť oboznámiť s činmi bezcharakterných osôb, ktorým v dnešnej dobe nerobí žiadny problém dostať sa do domov či bytov, kde prebývajú maloleté deti. Bagárová prostredníctvom verejného oznamu vyzvala všetkých rodičov, aby podozrivým náznakom a stráženiu milovaných drobcov venovali zvýšenú pozornosť, nakoľko už zrejme ani doma nie sme v úplnom bezpečí.

Zdroj|Foto: Instagram/bagarovamonika