Niektoré celebrity majú naozaj maniére a zvyky, aké sa s veľkým pochopením okolia nestretávajú. Úplne inou šálkou kávy je ale neuvážené ohrozovanie vlastného zdravia, pri ktorom hrozí amputácia končatiny – presne to môže podľa doktorov čakať populárnu krásku z nášho šoubiznisu!

Večne vysmiata herečka Zuzana Haasová momentálne neprežíva práve najšťastnejšie obdobie. Prednedávnom jej totiž nečakane krachlo na pohľad harmonické manželstvo – rozvod spôsobený údajne partnerovou neverou je už naozaj na spadnutie!

Zuzana Haasová

Sympatická plavovláska si toho ale vytrpela naozaj dosť – minulosti sa musela popasovať s ťažkými ranami osudu, keďže kvôli vážnemu ochoreniu prišla o dve detičky. Zuzana totiž trpí ťažkou formou cukrovky a s nepriaznivým zdravotným stavom bojuje už dlhodobo.

V jej prípade je preto krajne nepochopiteľné, akému zvyku holduje počas letných mesiacov – Haasová prezradila, že za slnečného počasia pravidelne chodí všade naboso. To, čo by sa však mohlo ľuďom zdať ako lákavé osvieženie, pre diabetika predstavuje vážne riziko.

Lekári sa totiž zhodujú na tom, že záľuba v prechádzkach bez topánok môže veľmi ľahko spôsobiť na chodidlách poranenia, aké by herečke mohli vyvolať závažnú infekciu, pričom v prípade cukrovkára končí takýto stav neraz amputáciou nohy.

,,Prečo chodím bosá? Pretože vždy robím len to, čo má pre mňa zmysel a čo je mi príjemné. Rada cítim rôzne povrchy. Pravidelne chodím k podológovi, odborníkovi na chodidlá. Ten ma vždy zachraňuje, keďže mám diabetes 1. typu a hrozí mi „dianoha“. A pravidelne si, samozrejme, kontrolujem a umývam nohy, “ obhajuje sa v rozhovore pre Nový čas Haasová, ktorá s touto činnosťou zrejme tak skoro prestať nemieni.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

tvoja tvar

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Tvoja_tvar_znie_povedome, zuzana.haasova, pixabay.com