Od smrti legendárneho maestra Karla Gotta uplynul už viac ako rok, no to, čo sa v jeho rodine aktuálne odohráva, by ho bezpochyby nepotešilo. Najstaršia dcéra Dominika má totiž za sebou neopísateľne trpké časy, keď sa po psychických problémoch, alkoholových aférach a pošramotenom vzťahu s manželom rozhodla všetko rázne ukončiť!

Najprv prišla pomerne neškodná informácia o tom, že 47-ročná blondínka zmeškala lietadlo z Helsínk do Prahy, no v pozadí prekvapivých udalostí stáli omnoho vážnejšie príčiny. Namiesto pokojného letu do rodnej zeme sa Dominika údajne zrútila, vypila fľašu alkoholického nápoja a následne sa mala pokúsiť zabiť.

Gott dcéra

Dedička istej časti impéria zosnulého speváka bola prichytená na rímse hotelového okna na piatom poschodí, odkiaľ chcela vyskočiť. V poslednej chvíli ju zachránil manžel, hudobník Timo Tolkki – ten zdrvenú plavovlásku stiahol naspäť do miestnosti.

Gottová svoj čin na druhý deň oľutovala, pričom sa odvolávala na nevydarenú životnú etapu, ako v Česku, tak i vo Fínsku. Po smrti milovaného otca, ktorý sa ju usiloval držať nad vodou, sa jej takmer rozpadlo manželstvo a do toho všetkého dokonca prišla o novú prácu. Podľa medializovaných informácií má byť na tom Dominika po psychickej stránke momentálne veľmi zle, avšak najhoršiemu scenáru sa, našťastie, podarilo zabrániť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika Gottová Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram/officialkarelgott, Dominika.gottova