Kristína Kövešová patrí medzi najvýznamnejšie osobnosti na Slovensku. Nebojácna redaktorka relácie Reflex, ktorá sa stavia hlavou priamo proti zločinu, riskuje každý deň nielen svoje osobné bezpečie, ale vďaka verejným reportážam komplikuje nelegálny a čierny obchod mnohým mafiánskym skupinám.

Nie je žiadnym tajomstvom, že na území našej krajiny úraduje mafiánska skupina pochádzajúca z Talianska, o čom médiá informovali verejnosť najmä po zavraždení novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Zdá sa, že v týchto končinách leží v žalúdku určitým ľuďom aj samotná Kövešová.

Pre viac správ SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

Na verejnosť totiž prenikla správa, že sa má meno slovenskej redaktorky vyšetrujúcej mafiánske praktiky údajne skloňovať práve v Taliansku. Kristína totiž obdržala desivú správu, v ktorej sa dozvedela priame svedectvo od neznámej osoby spočívajúce v tom, že sa má vraj chystať ďalší z nehumánnych útokov.

Treba ju odstrániť. Ako, je mi jedno. Akože ju treba zabiť? Áno,“ mal znieť rozhovor neznámych osôb, ktorý si údajne vypočul svedok komunikujúci so známou redaktorkou. Kristína sa však napriek informácii o tom, že sa v Taliansku spája jej meno s vraždou, rozhodla bojovať ešte viac.

Je prirodzené, že mafiu moje reportáže nepotešia. Kazím im biznis. Áno, chodí mi viac správ ako zvyčajne. O tom, že si mám dávať pozor,“ potvrdila samotná Kristína pre portál Pluska.sk.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.