Adela Vinczeová sa uplynulé dni spolu so svojím manželom Viktorom Vinczem zúčastnili detského tábora, kde sa spolu s mentormi venovali tým najmenším. Počas horúcej zábavy však známa moderátorka prechádzala jednou premenou za druhou, pričom by ste ju zrejme len ťažko spoznali!

Adela Vinczeová sa kvôli svojmu výzoru stretla v minulosti s častou kritikou. Úspešná moderátorka si však z týchto povrchných komentárov nič nerobí a ako sa viackrát nechala počuť, skôr jej záleží na morálnych hodnotách a spoločnosti.

To, že si obľúbená Slovenka dokáže urobiť zábavu nielen z druhých, ale najmä sama zo seba, najnovšie dokázala i počas letného tábora, kam zavítala spolu so svojím manželom. Adela a Viktor totiž navštívili Detský Babylon v Nitre, kde spríjemnili pobyt malým návštevníkom.

Súčasťou zábavy boli detské hry a predstavenia, kde sa verejne známa blondínka odviazala a nechala sa premeniť na monštrum pripomínajúce myš či dokonca arabskú tanečnicu. Musíme priznať, že tento štýl Adele rozhodne nejde a veríme, že ho nezavedie do svojho bežného života, veď pozrite sa sami! 😆

Premena Adely Vinczeovej počas tábora

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Facebook/Detský Babylon