Herec Vladimír Kobielsky si ešte pred pár dňami užíval plesanie v Slovenskom národnom divadle, no krátko nato vydesil verejnosť snímkou zachytenou bezprostredne po operácii. Ako úspešný umelec sám priznal, podstúpil zákrok na tvári, a to z vážnych dôvodov.

44-ročná televízna hviezda momentálne žiari v rodinnom seriáli Oteckovia, stvárňujúc postavu chronického klamára Mareka. V súkromí však ide o milujúceho trojnásobného otca, ktorý musel v uplynulom období čeliť zdravotným ťažkostiam.

vlado kobielsky rodina

Kobielskeho vystrašili varovania lekárov týkajúce sa straty zraku až natoľko, že sa rozhodol odhodiť obavy a ľahnúť si pod nôž. Obľúbený seriálový hrdina tak absolvoval zákrok v oblasti očí a viečok,  pričom v tomto prípade nešlo o žiadny estetický rozmar.

,,Nie, nik ma nezbil. A nie, ani som nebol na plastike. Lebo keď sa u nás povie “plastika”, ľudia si predstavia nové prsia alebo napichané pery. Keď mi pred časom očná lekárka povedala, že odkladať zákrok by bolo veľmi nerozumné a mohol by som si tým vážne poškodiť zrak, zľakol som sa. Nedokážem si predstaviť, čo by som robil. Nebolo by to kvôli vrodenej vade ani kvôli nejakej nehode, ale len kvôli hlúpemu strachu zo zákroku. Teraz je už všetko v poriadku a cítim sa dobre. Nepodceňujte rady lekárov a neodkladajte vyšetrenia a ak bude potrebné,” Vlado si vstúpil do duše a aktuálne sa zotavuje po chirurgickom zásahu. Prajeme skoré zotavenie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

vlado kobielsky operácia

Zdroj|Foto: Instagram/vladokobielsky