Výber toho správneho oblečenia býva niekedy naozaj ťažký. Existujú však aj také módne kúsky, ktoré sa hodia každej z vás bez rozdielu, či ste chudšia alebo máte plnšie tvary. Tak isto nehrá žiadnu úlohu ani vaša výška. O aké kúsky ide?

 

Kožená bunda

Nezáleží na tom, aké máte tvary, kožená bunda dodá ten správny štýl každej postave, najmä ak jej dĺžka bude po pás.

Tenisky

Takýto typ obuvi by rozhodne nemal chýbať ani vo vašom šatníku, veď predsa nie je nič pohodlnejšie ako kvalitné tenisky. Pre ľahkú kombináciu zvoľte neutrálne odtiene. Výhodou je, že dnes sa už môžu nosiť s akýmkoľvek typom oblečenia.

Biela košeľa

Nemáte v šatníku žiadnu bielu košeľu? Chyba! Je perfektná na akúkoľvek príležitosť, môžete ju využiť na pohovor, do práce, ale aj na kávičku do mesta.

Rovné sako

Tento strih saka sa hodí každej postave. Buď skryje vaše prebytočné kilá alebo na chudších postavách pôsobí veľmi ležérne. Stavte skôr na tmavšie odtiene.

Šaty s úzkym vysokým pásom

Perfektný strih, ktorý vám stiahne nadbytočný tuk na bruchu. Váš pás bude pôsobiť oveľa štíhlejším dojmom a vytvorí postavu presýpacích hodín.

Opätky

Ďalšie topánky, ktoré by vám rozhodne nemali chýbať. Ide totiž o typ obuvi, ktorá akúkoľvek postavu urobí opticky vyššou a chudšou.

Klasické nohavice

Čierne nohavice by mali byť jedným zo základných kúskov každého šatníka. Tie s vyšším pásom sa hodia tým z vás, ktoré chcú vyzerať vyššie a skryť väčšie bruško.

Boyfriend rifle

Mysleli ste si, že takýto typ rifiel sa vám nebude chodiť? Omyl! Práve boyfriend rifle sú univerzálnym kúskom, ktorý sa hodí akejkoľvek postave.

Skrátený top

Pozor, neznamená to, že by vám malo trčať celé brucho. Vždy ho kombinujte s nohavicami alebo sukňou s vysokým pásom, iba tak docielite želaný efekt. Žiadne vytŕčajúce pupky!

Puzdrová sukňa

Jednu puzdrovú sukňu môžete nosiť na veľa spôsobov. Ak chcete svoju postavu zvýrazniť, zvoľte obtiahnutú, ak naopak skryť nedostatky, zvoľte trochu rovnejší a voľnejší strih.

Foto: brightside.me, cliqueimg.com, forever21.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)