Prostoreká Denisa sa nedávno v obľúbenej jojkárskej relácii snažila čo najlepšie navariť a ulahodiť svojím jedlom všetkým súperkám. Nakoniec sa jej podarilo kulinársku šou Bez servítky vyhrať, pričom 500 eur venovala ,,malému princovi Maxovi“.

Denny navštívila chorého chlapčeka a jeho mamine odovzdala výhru, ktorou chcela rodine pomôcť v ich zložitej situácii. Max sa totiž narodil v 26. týždni a už od začiatku musel o svoj život bojovať. ,,V 7. mesiaci prišiel akútny zápal v tele, ktorý bol spôsobený cudzím telesom v telíčku. Shunt, ktorý mal Maxík zavedený na odvádzanie tekutiny z mozgu, žiaľ, zapríčil katastrofu. Na chirurgiu sme boli prijatí v posledných minútach,“ zdôverili sa rodičia na oficiálnej stránke synčeka.

denisa bez servitky

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Najväčší problém nastal, keď začalo krvácanie v hlavičke, ktoré poškodilo Maxov mozog. Chlapček je však statočný bojovník a mamine s ocinom robí neustále veľkú radosť.

Finančná pomoc od známej futbalistky rodinku veľmi potešila. ,,Nech toto málo, keďže viem, že je to finančne náročné, je aspoň malý kúsok k jeho víťazstvu. Sklaniam klobúk všetkým s podobným osudom a mám pri vás sánku dole, chce to veľa síl, „ zdôverila sa Denisa, ktorá ukázala, že má naozaj veľké srdce.

denisa bez servitky

denisa bez servitky

Zdroj/Foto: Instagram/denny_11_, joj.sk, malyprincmax.sk, tvjoj