Nas*tá žena si svojím jedinečným humorom získala tisíce fanúšikov, ktorí s nadšením čakajú na každú jej novú skladbu. Komička a speváčka v jednom rovnako ako minulý rok nemohla obísť krásny sviatok venovaný všetkým mamičkám, a tak na druhú májovú nedeľu vypustila do sveta ďalšiu vtipnú bombu!

Kariéru vo virtuálnom svete začala v roku 2017 písaním jednoduchých básničiek ušitých priam na mieru každej slečny či dámy. Odvtedy sa však v živote Nas*atej ženy toho veľa zmenilo. Nielenže si vybudovala titul obľúbenej komičky a speváčky, ale so svojou kamoškou Ivet dokonca nahráva podcast Divoká jazda #bezhanby, ktorý žne veľké úspechy.

Najnovšie sympatická červenovláska rozšírila svoju zbierku chytľavých coverov o pesničku Nestrihaj ma podľa hrnca venovanú najdôležitejším osobám v našich životoch. ,,Drahá mamička, prajem ti krásny Deň matiek ešte predtým, ako ti na sídlisku našklbem tulipány,“ napísala s humorom sebe vlastným Nas*atá žena, ktorá verí, že sa v jej vtipnej a zároveň aj dojímavej prerábke na hit Mamma Mia nájde každá dcéra.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Facebook/Nas*atá žena