Demi Moore, jedna z najznámejších a nestarnúcich herečiek Hollywoodu, sa v pondelok objavila v šou Jimmyho Fallona, kde zverejnila šokujúcu fotografiu. Sám moderátor bol v prvom momente skutočne šokovaný a priznal, že toto je tá najšialenejšia vec, akú kedy videl.

Herečka, známa dnes už z kultových filmov ako Duch alebo Striptíz, je totiž na tejto fotke s chýbajúcim predným zubom! V šou, kde prišla spropagovať svoj nový film Rough Night, už, samozrejme, šarmantná Demi ohurovala plnohodnotným bielym chrupom. Za medzierkou v zuboradí sa vraj podpísal stres, vďaka ktorému jej oba predné zuby doslova vypadli.

Dnes už 54-ročná hviezda neberie túto chorobu na ľahkú váhu a ako povedala, stres je v Amerike po srdcovo-cievnych ochoreniach druhým najväčším zabijakom. Ako však Demi v šou povedala, jej trom dospelým dcéram sa s novým lookom páčila a kvalitne sa na nej zabávali.

Samozrejme, s toľkými peniazmi si hollywoodska hviezda dala zúbky hneď dokopy a v šou ďakovala Bohu za moderných dentistov.

Demi Moore s chýbajúcim zubom
Demi Moore s chýbajúcim zubom. Zdroj: Youtube.com
Demi Moore
Zdroj: Facebook.com
Krásny úsmev Demi Moore
Zdroj: Flickr.com

Zdroj: people.com| Foto: Facebook, Flickr.com, Youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Gancara
Od detstva je jej vášňou čítanie a k tomu sa pridal ďalší koníček - písanie. Je zamilovaná do Islandu, sladkostí a ženskej rovnoprávnosti. Rada sleduje svet celebrít a jej obľúbenou témou je líčenie a kozmetika. :)