Určite to poznáte – baby s malými prsiami chcú mať prednosti väčšie a baby s veľkými naopak zase menšie. Aj speváčka Demi Lovato sa roky trápila pre svoj hrudník, ktorý nedosahoval jej vytúžené rozmery. Avšak dnes je to už minulosť, brunetka sa pýši bujným poprsím – ako to dosiahla?

Svetoznáma hviezda Demi Lovato nepatrí medzi žiadne vychrtliny a mnoho žien ju obdivuje práve pre jej postavu krv a mlieko, za ktorú sa vôbec nehanbí. Avšak nebolo to tak vždy – obdivovaná umelkyňa roky trpela poruchou príjmu potravy. Keď do úmoru nehladovala, potraviny, ktoré zjedla, hneď vyzvracala.

Bulímiu a anorexia má už čerstvo rozídená kráska, našťastie, za sebou. Svoje skúsenosti sa preto snaží pretaviť do edukovania iných žien – Demi nás vyzýva, aby sme sa naučili milovať svoje telá také, aké sú. V kilečkách navyše dokonca vidí okrem iných výhod aj to, že má konečne prsia, po akých vždy túžila!

„Nikdy som nemala prsia, až kým som nezačala jesť to, čo som chcela. Celý život som nenávidela moje malé poprsie a zrazu, keď som konečne poriešila moje problémy so stravovaním, mám ich presne také, ako som vždy chcela!!! Nie je to žiadnou push-up podprsenkou alebo plastikou!!! Som to JA!! Vezmite si z toho i vy niečo… naše telá sa budú správať tak, ako sú NAPROGRAMOVANÉ, keď prestaneme kontrolovať, čo majú pre nás robiť. Tá irónia…,“ 28-ročná Američanka napísala k záberu, na ktorom si v obtiahnutom bodíčku nemožno nevšimnúť jej obdarený dekolt.

Napriek tomu, že čiernovláska na rozdiel od svojich mnohých kolegýň nedisponuje mierami modelky, je vraj šťastná ako nikdy predtým. A tak to má byť!

Demin aktuálny dekolt si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/ddlovato