Demi Lovato ľudia poznajú vďaka ich účinkovaniu na obrazovkách americkej stanice Disney Channel a neskôr ako autorov množstva rádiových hitov. Umelci z Nového Mexika teraz prišli s prehlásením, kde uvádzajú, že nie sú muž ani žena.

Nebinárne osoby sú ľudia, ktorí sa neidentifikujú na základe svojho biologického pohlavia. V modernej spoločnosti väčšinou preferujú oslovovanie rodovo neutrálnymi zámenami, čo v našom jazyku znamená „oni“.

28-roční autori hitov z USA Demi Lovato tento týždeň učinili rozhodnutie a na svojich sociálnych sieťach prehovorili o svojej rodovej identite v krátkom videu, ku ktorému pridali aj text.

,,Každý deň, keď sa zobudíme, dostaneme ďalšiu príležitosť a šancu byť tým, kým chceme a chceme byť. Väčšinu svojho života som strávila rastom pred vami všetkými. Videli ste dobré, zlé a všetko medzi tým,“ narážajú na minulosť, o ktorej sa viac neboja hovoriť. Speváci počas dospievania v šoubiznise zažili znásilnenie aj silnú drogovú závislosť.

,,Nielenže môj život bol cestou pre mňa, žila som aj pre tých na druhej strane kamier. Dnes je deň, kedy sa s vami všetkými rada podelím o viac svojho života – som hrdá, že vám môžem dať vedieť, že sa identifikujem ako nonbinárna osoba a budem oficiálne meniť svoje zámená na oni/ich.“ Nakoľko interpreti figurujú na známych platformách už dlhšie, taktiež pre istotu ozrejmili, že nejde o niečo, čo prišlo „sčista jasna“.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Prišlo to po množstve uzdravovacej a sebareflexnej práce. Stále sa učíme a prichádzame do seba a netvrdíme, že sme odborník alebo hovorca. Zdieľanie tohto s vami teraz pre nás otvára ďalšiu úroveň zraniteľnosti. Robíme to pre tých, ktorí vonku nie sú schopní zdieľať so svojimi blízkymi to, kým skutočne sú. Prosím, žite naďalej vo svojich pravdách a vedzte, že vašim smerom posielam veľa lásky,“ dodali na záver.

 

Foto/Zdroj: Instagram/ddlovato