Je tomu len zopár týždňov, čo americká speváčka Demi Lovato (25) vydala svoj nový, v poradí šiesty album ,,Tell Me You Love Me“ a takmer okamžite prekvapila fanúšikov aj mimoriadne osobným dokumentom ,,Simply Complicated“. V snímke, ktorú nakrútila v spolupráci s YouTube, detailne opisuje svoje každodenné užívanie drog, problémy s príjmom potravy, šikanu či lásku k bývalému partnerovi Wilmerovi Valderramovi.  

Jedna z najväčších hviezd stanice Disney Channel prepadla závislosti od drog už vo svojom teenagerskom veku. V roku 2012 sa však situácia vyhrotila natoľko, že kokaín pomáhal speváčke zmierňovať každodenný stres, pašovala si ho do lietadla, užívala ho pred vystúpeniami a oddávala sa mu po nociach vo svojej kúpeľni. Demi ho dennodenne vyhľadávala celé dva mesiace, až kým po jednej z dávok nepocítila zrýchľujúci sa tep srdca, pričom dostala strach, že sa predávkovala. Speváčka však aj napriek tomu nedokázala s drogami skoncovať a pomoc našla vo svojom osobnom koučovi Bayerovi. Ten sa chopil príležitosti a rozbil jej telefón, v ktorom mala Demi uložené všetky kontakty dílerov.

Demi Lovato

Toto však nebola Demina prvá skúsenosť s drogami. V roku 2010 podstúpila speváčka úspešné liečenie kvôli poruchám príjmu potravy, čo je jej najväčším démonom dodnes, ale taktiež aj kvôli závislosti od alkoholu či drog. Situácia bola v tom období mimoriadne medializovaná a Demi sa snažila byť vzorom a „odstrašujúcim príkladom“ pre mnohé mladé dievčatá. Paradoxom však zostáva, že spevácka hviezda sa o úspešnosti svojej liečby otvorene vyjadrovala práve v časoch, keď kokaín užívala dennodenne.

Celý dokument o Demi Lovato si môžete pozrieť TU

Zdroj/Video: YouTube | Foto: Facebook/Demi Lovato, YouTube