Ružová minulosť a Demi Lovato nejdú veľmi dohromady, nakoľko má známa speváčka za sebou niekoľko nešťastných excesov, ako napríklad minuloročné predávkovanie sa heroínom. Kráska ale za všetkým urobila hrubú čiaru a dnes si už užíva šťastný život, a to dokonca po boku nového frajera!

Pred pár dňami ostali zrejme fanúšikovia americkej hviezdičky Demi Lovato poriadne šokovaní, keď na svojom Instagrame publikovala zaľubenú fotečku s potetovaným chlapíkom. K tomu, aby sa ľudia dovtípili, že ide o jej nového frajera, úplne stačil jednoduchý, no za to výsitižný popis – moje srdce, respektíve moja láska. Speváčka totiž k anglickému privlastňovaciemu zámenu My doložila srdiečko.

V rovnakom čase sa spoločným záberom so znením My love pochválil aj mladík, ktorým je 25-ročný americký model Austin Wilson, čím vzájomnú lásku s Demi len potvrdil. So svetoznámou speváčkou sa vraj nepoznajú dlho, avšak spája ich rovnaká búrlivá minulosť. Práve vďaka tomu podľa zdroja z ich okolia obaja vyznávajú rovnaké hodnoty a prechovávajú voči sebe pochopenie a empatiu.

Kým však do čiernovlásky by ste na základe výzoru zrejme nikdy nepovedali, že kedysi vo veľkom holdovala drogám, o Austinovi to až tak neplatí. Jeho štíhla postava, takmer celé potetované telo a mierne čudesný výraz tváre z neho robí prototyp muža, inklinujúceho k omamným látkam.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: elle.com | Foto: Instagram/demilovato, austingwilson