Všetky celebritné krásky sa snažia na verejnosti prezentovať v tom najlepšom svetle. Čo najmenej viditeľné vrásky, kilá navyše a hlavne žiadna celulitída. Speváčka Demi Lovato má však už takýchto zavádzajúcich záberov dosť, a preto sa rozhodla začať novú životnú etapu, ktorú odštartovala odvážnou fotkou v plavkách!

Dokonalé zábery v médiách nie sú vo väčšine prípadov vôbec zrkadlom reality. Máloktorá známa kráska však dokáže nabrať odvahu a ukázať pred verejnosťou svoje skutočné ja – bez úprav vo Photoshope či nejakých filtrov. Demi Lovato už ale táto pretvárka baviť prestala – pred pár dňami sa na Instagrame fanúšikom vyliala zo všetkých pocitov, spojených práve s nedostatkami na jej tele.

Demi Lovato

,,Toto je moja najväčšia hrôza. Moja neupravená fotka v bikinách. A hádajte čo. Je to celulitída,“ na rovinu priznala americká hviezdička pri snímke v plavkách, kde svetu ukazuje telo „krv a mlieko“ s nevyretušovanou pomarančovou kožou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Som doslova unavená z toho, že sa hanbím za svoje telo, editujem ho (áno, ostatné bikiny fotky boli upravené – a nenávidím sa za to, že som to robila, no je to pravda). Takže ostatní si myslia, že som nejaký ideál krásy, ale to nie som jednoducho ja,“ šokuje otvorenosťou 27-ročná speváčka a herečka, ktorá chce touto fotkou odštartovať novú – autentickú životnú kapitolu, a to bez toho, aby si niečo odopierala a hanbila sa za seba. K podobnému kroku tak túži motivovať aj ostatné ženy.

,,Milujem sa a vy by ste ma mali milovať tiež. Som späť v štúdiu,“ obľúbená brunetka zároveň naznačila, že sa jej fanúšikovia môžu tešiť na nové skladby.

Demi v plavkách bez retuše si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/ddlovato