Adela a Viktor Vinczeovci nesporne patria k najobľúbenejším párom nášho šoubiznisu. Ako moderátori, herci, ekologickí aktivisti, no taktiež ľudia, ktorí sa pripravujú na adopciu dieťaťa, sú neustále pod drobnohľadom. To im ale nebráni v tom, aby cestovali MHD či vlakom. V týchto prostriedkoch ich vraj budeme môcť stretnúť aj počas celých letných prázdnin!

Myšlienok na dovolenku v zahraničí sa Adela a Viktor na tento rok už úplne vzdali. Povedali to v prehlásení na sociálnej sieti Instagram s tým, že namiesto toho si doprajú nádherné prázdniny na Slovensku, pričom k spriadaniu podobných plánov vyzvali aj ostatných svojich krajanov.

„Toto leto sme sa s morom definitívne rozlúčili,“ oznámil Viktor Vincze. „Tešíme sa do našich kopcov, hotelov, reštaurácii. Čo najviac vlakom, čo najviac s takto viditeľnými zubami. Tešíme sa na teba, Slovensko!“

Kým mnohí páru za ich rozhodnutie tlieskali, iných na chvíľu zmiatol skloňovací pád podstatného mena „more“. Na základe toho je ale vidno, že už máme plnšie hlavy chorôb než spomienok na krásne letá.

„Dvakrát som si musela prečítať tú vetu, že s akým morom ste sa rozlúčili. Veď tu máme koronavírus, nie mor!,“ zasmiala sa komentujúca. Poznámku napokon ocenil aj samotný Viktor, ktorý si slovnú hračku v prvom momente vôbec neuvedomil.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/viktorvincze | Foto: Instagram/viktorvincze