Jeden z najstabilnejších párov Hollywoodu, Demi Lovato a Wilmer Valderrama, ohlásil po šiestich rokoch vzťahu namiesto zásnub koncom mája svoj definitívny koniec. Ako sa zdá, herec zo seriálu ,,Tie roky 70.” za speváčkou dlho nesmútil, dnes sa už po jeho boku objavuje nová žena!

Nový hviezdny pár je na svete. Wilmer Valderrama, známy predovšetkým zo seriálu Tie roky sedemdesiate, dlho neotáľal a za Demi Lovato si našiel náhradu v podobe sexi herečky. S Demi sa rozišli začiatkom júna, čo sprevádzalo aj oficiálne vyjadrenie sympatického páru: ,,Po takmer šiestich milujúcich a nádherných rokoch, sme sa rozhodli ukončiť náš vzťah. Pre nás oboch to bolo neuveriteľne ťažké rozhodnutie, ale my sme si uvedomili viac než čokoľvek, že sme skôr najlepší priatelia. Ďakujeme všetkým, ktorí nám za tie roky poskytli svoju podporu. S láskou Wilmer & Demi.” Ako sa však zdá, herec dlho neotáľal a po jeho boku sa už objavuje nová žena, konkrétne herečka Minka Kelly, ktorá sa už pri Wilmerovi objavila v roku 2012. V stredu zazreli zamilovanú dvojicu na spoločnej romantickej večeri a my môžeme zhodnotiť, že im to spolu naozaj pristane.

Wilmer s Minkou

526

 

 

 

 

A lil pregame song & dance in preparation for @hernameisbanks w @renatashulman #alwaysnecessary

A post shared by Minka Kelly (@minkakelly) on

 

#MinkaKelly

A post shared by DreamGirls (@thedreamgirlsss) on

Foto: Instagram, sheknows.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.