Markíza si pre divákov pripravila prekvapivú zmenu – obľúbená tmavovláska končí na pozícii moderátorky Telerána. Na jej miesto však nastupuje dáma, ktorá pre divákov relácie vôbec nie je cudzia.

Minulý rok v júli mali svoju premiéru v Teleráne Matúš Krnčok a Zuzana Čimová. Slováci si túto dvojicu veľmi rýchlo obľúbili a o to viac ich dnes ráno šokovala informácia, že charizmatická Bratislavčanka v programe končí.

„Moje najväčšie ďakujem patrí Matúšovi, najlepšiemu moderátorskému kolegovi, akého som si mohla vysnívať. Necelý rok, ktorý sme spoločne odmoderovali, bol veľmi pestrý. Mám za sebou úžasnú skúsenosť, na ktorú budem vždy rada spomínať,“ prezradila kráska pre Markízu. Zuzka sa však v televíziou rozhodne nelúči, stane sa len tvárou inej relácie, konkrétne Televízne noviny 12.

telerano

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Sympatický blondiak, samozrejme, neostane bez partnerky. Jeho novou kolegyňou sa stane Lucia Hlaváčková, ktorá v Teleráne doposiaľ uvádzala spravodajský prehľad. Kolegovia už má za sebou aj kamerové skúšky, pričom prvýkrát sa spolu prihovoria zo štúdia 1. júna.

Zdroj/Foto: markiza.sk, Instagram/telerano