Bozkávačky na verejnosti, spoločné dovolenky, podpora zo strany bláznivej Taylor, ktorá dokázala Calvinov koncert prežívať tak, ako žiadna iná fanynka. A dnes je koniec. Ak vezmeme do úvahy všetky vzťahy mladej speváčky, práve ten so švédskym DJ-om sa zdal najstabilnejší. 

Informáciami o rozchode hviezdneho páru šokovali mnohé zahraničné médiá, no nad skutočným dôvodom sa stále iba špekuluje. Zdroj blízky Taylor sa pre magazín People vyjadril, že Calvin je a vždy bude veľmi zameraný na svoju kariéru. Čím ďalej, tým viac sa odcudzili a nemali na seba čas. Naopak, zdroj z okolia DJ-a zas tvrdí, že Calvin mal Taylor veľmi rád, práve kvôli jej nevinnosti a dobrosrdečnej povahe. Avšak podľa jeho slov, láska pominula už pred pár mesiacmi, a aj napriek snahe zachrániť vzťah bol najlepším východiskom rozchod.

https://www.instagram.com/p/BC_k8m4t3Ih/

 

Adam Wiles (tak sa totiž volá Calvin Harris vlastným menom) a Taylor Swift mali veľmi odlišné skupiny priateľov. Na verejnosti vyzerali ako dokonalý pár, no za dverami ich spálne sa viac hádali. Dôvodom ukončenia ich spoločného fungovania malo byť neustále naliehanie speváčky ohľadom svadby. Svetová jednotka medzi DJ-mi však do chomúta zjavne nechce, aj keď má už chlapec po tridsiatke.

V tom prípade vraj nejde o neveru ani z jednej strany. Taylor je momentálne u rodiny v Nashville, ktorá jej pomáha smutnú skutočnosť prekonať. Víťazka niekoľkých cien Grammy sa ale nemusí báť, so zástupom obdivovateľov na ocot určite nezostane.

https://www.instagram.com/p/_pJyxfjvH1/

 

https://www.instagram.com/p/4sU2r9jvJG/

 

https://www.instagram.com/p/3w-s1eDvIA/

Foto: Youtube, Instagram | Video: Youtube