Smutná správa o rozchode speváčky Moniky Bagárovej a MMA zápasníka Makhmuda Muradova sa okamžite rozšírila celým Českom a Slovenskom. Rodičom dvojročnej dcérky Rumie to nevyšlo ani na druhý pokus, za čím majú stáť nepríjemné okolnosti.

Počas vianočných sviatkov Monika informovala svojich fanúšikov o tom, že rodinu už s Makhmudom netvoria. O pár mesiacov si však dvojica k sebe opäť našla cestu a bola odhodlaná začať nový spoločný život. V lepšie zajtrajšky verila nielen celebritná mamička, ale aj jej blízki a fanúšikovia. Žiaľ, šťestena dlho pri brunetke nezotrvala.

bagarova

,,Chcela by som Vám oznámiť, že spolu s Machom nežijeme. Dali sme tomu šancu ako rodičia, bohužiaľ, nám spoločný život už nerobí radosť. Sme ľudia, máme city, veríme, dúfame, robíme chyby…,“ šokovala v nedeľu večer na svojom Instagrame Monika Bagárová.

Príčiny rozchodu speváčka nekonkretizovala, portálu Extra.cz sa ale niečo málo predsa len zistiť podarilo. Ako píše na svojom webe, rozchod vraj neprebiehal ľahko, v čom mali mať prsty iné ženy. Jedna z najväčších krások československého šoubiznisu údajne Machovi prišla niekoľkokrát na neveru s rôznymi dievčatami. Či sú však tvrdenia pravdivé, vedia len rodičia rozkošnej Ruminky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram//bagarovamonika