Tento rok sa farmári na statku odtrhli z reťaze veľmi skoro. Už v druhom týždni sme mohli na obrazovkách vidieť hotovú Sodomu, Gomoru. Trpkú chuť následkov noci plnej vášne ale Henrich Kuľko, ktorý si erotiku pod perinou užil s mešťankou Nikol Fridrichovou, ľutuje.

Minulotýždňový duel farmári patrične zapili, čo spôsobilo mnoho zvratov, ignorovanie nariadení a zároveň aj pikantné zábery. V jednej z postelí sa pod perinou nachádzali súťažiaci z dvoch táborov. Okrem toho, že si Nikol Fridrichová s Henrichom Kuľkom užila slastnú noc, patrila medzi účastníkov, ktorí porušili pravidlá a prekročili zakázanú hranicu.

Avšak vzťahy na statku sa začínajú zamotávať. Potetovaný mladík síce trávil čas s mešťankou, no podľa všetkého k nemu prechováva city aj mladučká dedinčanka Sára – tú sme v poslednom dieli mohli vidieť v slzách. Heňo sa jej vyznal k tomu, že nemá v pláne ju namotávať, ale svoju náruč jej v prípade potreby určite poskytne.

sára adamčíková farma

,,Jedna noc, nie? A jak ti to do***e všetko,” dedinčan ľutoval vášnivé hrátky pred Sárou, ktorá sa mu snažila vysvetliť, že nešlo o nič hrozné. ,,Ta som tu vtáka ukazoval. To sa stalo.” A i keď Heňa mrzí, aké časti svojho tela divákom naskytol, tvrdí, že s Nikol nespal. Tomu však sympatická fitnesska neverí. Najviac rodáka zo Spišského Štiavnika mrzí, že napriek tomu, že s mešťankou vraj žiaden pohlavný styk nemal, celé Slovensko si bude myslieť pravý opak. Nuž ale pri pohľade na zábery, ktoré Markíza v televízii neodvysielala, je Henrichova verzia naozaj málo uveriteľná… Pozrieť si ich môžete — TU —

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: Instagram/farma.markiza