Kontroverzný markizácky projekt Svadba na prvý pohľad vyvoláva obrovské množstvo otáznikov, no i napriek pochybnostiam a kritike sledujú netradičnú šou tisíce Slovákov. Po odvysielaní časti s Luciou s pikantnou minulosťou a tolerantným Ivanom sa rozbúrili hladiny, pričom diváci ešte nevideli, čo sa odohralo krátko pred samotným obradom.

27-ročná plavovláska a 31-ročný sympaťák do toho vhupli po tom, čo ich odborníci na základe psychologických a biologických testov vyhodnotili ako kompatibilných partnerov. Obradu však predchádzalo stretnutie najbližších rodinných príslušníkov, ktorí ani sami nevedeli, čo si o nečakanom počine vlastných ratolestí majú vlastne myslieť.

svadba na prvy pohlad

Veselé maminy Ivana a Lucie si okamžite padli do oka a počas prvej spoločnej konverzácie si stihli vymeniť pár úprimných postrehov. ,,Ja jednoducho nemám slov, lebo ona je krásna, milá, inteligentná… a povedzte mi, že čo si to vymysleli?” mama nevesty nedokázala skryť rozpaky z toho, že jej dcéra si budúceho ženícha vyvolila týmto bizarným spôsobom.

Ivan svadba na prvy pohlad

Keď však prišla reč na povahy hlavných aktérov, Ivanova mama priznala, že jej synátor sa vyznačuje nesmierne chápavou a zhovievavou povahou. ,,On je veľmi benevolentný,” prezradila usmievavá dáma, čím ale budúcu svatku príliš nenadchla.

,,To nie je dobre, len nech ju drží nakrátko!” znela strohá reakcia matky Lucie, ktorej pohnutá minulosť v priemysle pre dospelých vyplávala na povrch len krátko po odvysielaní uplynulej časti. Napriek viditeľnej neistote si však nádejné svokry príjemne pokecali, spoločne sa zasmiali a dokonca si natešene pripili šampanským.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Svadba.markiza.sk | Foto: Svadba.markiza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial