Kto by to bol povedal, že od narodenia dcérky speváčky Tiny a rapera Separa ubehlo včera, a teda siedmeho februára, presne šesť rokov. Z rozkošného bábätka vyrástla očarujúca slečna, ktorá si včerajšiu oslavu užila v kruhu svojich najmilovanejších.

Uplynulé leto zasiahla fanúšikov manželov Kmeťovcov smutná správa, keď Separ napísal na Instagram príspevok o tom, ako sa s Tinou rozhodli dať si zbohom. Nevraživosť však medzi nimi rozhodne nevládne. ,,Sme už navždy rodina, ktorú spája nádherných sedem rokov a dve dokonalé deti! Len sme sa rozhodli nepokračovať ďalej ako pár,” znejú raperove slová z augusta 2020.

Dôkazom, že bývalí partneri spolu naozaj dobre vychádzajú a snažia sa robiť všetko pre spokojnosť a šťastie detí, sú aj zábery z narodeninovej párty ich dcérky Tii Liliany. Anička, ako znie familiárne meno dievčatka, totiž krásnych 6 rôčkov oslávila v spoločnosti oboch rodičov a bračeka Lea, ktorí jej venovali úžasnú tortu v tvare zámku, pričom pri nej nemohol chýbať ani jednorožec. Pozrite sa, ako rozkošná princeznička vo svoj veľký deň žiarila!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/tinaslovakia, separ_dms