Po dlhých deviatich mesiacoch sa z obľúbenej speváčky a aktuálne aj porotkyne šou SuperStar Moniky Bagárovej a jej partnera, MMA zápasníka, Makhmuda Muradova dnes stali hrdí rodičia. Dátum 27. máj bol však v rodine Bagárovcov výnimočný už aj pred príchodom milovanej dcérky – v rovnaký deň sa totiž narodil aj jej dedko, ktorý tak dostal k narodeninám ten najkrajší darček.

27. máj sa bude v rodine Bagárovcov spájať s ešte väčšími emóciami, než tomu bolo doposiaľ. Oddnes si totiž v tento deň bude svoje narodenie pripomínať nielen Monikin otec Ján, ale aj jej dcérka – čerstvo narodená Rumia.

Hudobník sa tak o svoje emócie podelil aj s ľuďmi na Instagrame, kde neskrýval obrovskú radosť z toho, že sa rozkošná vnučka vypýtala na svet práve počas jeho sviatku. ,,Dnes som dostal najkrajší darček, aký som si mohol priať. Malinká láska je na svete, obrovskú radosť máme všetci a som dedo,” pochválil sa hrdý oslávenec, ktorý prezradil i to, že sa stal starkým vo veku 43 rokov.

,,Začína nová etapa života, bude to veľmi krásne,” dodal nadšený Ján, ktorý sa môže titulom starý otec pochváliť v naozaj mladom veku. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/monikagarova, bagarj