Už viac ako dva roky fanúšikovia Moniky Bagárovej sledujú jej život mamičky. Na Instagrame sa tak pravidelne rozplývajú nad rozkošnou Rumiou, ktorá zakaždým dokáže u ľudí vyčarovať úsmev na tvári. S dlhými vlasmi však doteraz dievčatko ešte nikto nevidel.

Monika Bagárová má za sebou náročné obdobie, kedy si prechádzala už druhým rozchodom s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom. Posledné augustové dni sa tak rozhodla vypnúť a prečistiť si hlavu na luxusnej dovolenke na Maledivách. V raji na zemi jej, samozrejme, robila spoločnosť aj milovaná dcérka.

Aktuálne sú už dievčatá opäť doma, kde si užívajú spoločnosť rodiny vrátane speváčkinej nemenej krásnej sestry Natálie. Tá má s Monikou a neterkou vynikajúci vzťah, a tak si mohla dovoliť urobiť jeden menší fórik. Natálka na svojom profile uverejnila snímku Ruminky s vynoveným imidžom!

,,To si len tak prídeš z Maledív a narastú ti vlasy ako nič. Vitamín sea je fakt zázrak,“ okomentovala s humorom fotografiu, na ktorej má dievčatko vlásky po plecia. Fanúšikovia, ktorí majú život Bagárovcov v malíčku, však hneď vedeli, že ide o Photoshop, a na fotke sa pobavili rovnako ako i samotná celebritná mamička.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika