27. máj je v rodine Bagárovcov veľmi významný. Nielenže sa pred 43 rokmi v tento deň narodil Monikin otec Ján, ale aj jej dcérka, ktorá tak prišla na svet ako najkrajší darček k jeho narodeninám. Viete ale, prečo malá bábika dostala meno Rumia?

Monika Bagárová aktuálne prežíva najkrajšie životné obdobie, kedy si plnými dúškami vychutnáva prvé dni v úlohe šťastnej maminy. Radosť a hrdosť, samozrejme, neskrýva ani jej partner, MM zápasník Makhmud Muradov, ktorý sa v deň dcérkinho narodenia podelil s fanúšikmi o svoje dovtedy nepoznané pocity. Zároveň prezradil aj to, prečo ich malý poklad dostal meno Rumia.

Arabské meno Rumia je v československých zemepisných šírkach síce naozaj nezvyčajné, no pre dvojicu to bol jasný výber. Bábätko prominentného páru sa totiž volá podľa Makhmudovej mamy.

„Dieťa, to je odmena od Najvyššieho. Alhamdulillah (Chvála Bohu!). Teraz som otcom krásneho dievčatka. Rozhodli sme sa dať nášmu dieťaťu meno mojej milovanej mamy – Rumii. Nech ti Boh dá šťastie a dlhý život. Vitaj na svete, moja drahá dcérka,“ napísal na Instagram pohľadný športovec, ktorého korene siahajú do Tadžikistanu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika