Víkend rodinky speváčky Márie Čírovej a hudobníka Mariána Kachúta sa niesol v znamení krásnej narodeninovej oslavy. Hlavnou hviezdou udalosti bola ich dcérka Zoe.

Len nedávno sa narodila a už je z nej veľká slečna. Stredná ratolesť Márie Čírovej a Maroša Kachúta, ktorá aktuálne účinkuje v seriáli Oteckovia ako školáčka Lujza, oslávila 2. júna deviate narodeniny.

,,Pozeráme si tvoje fotky a pri každej mi napadne to isté.. Moja milovaná Zoe, nech si stále taká šťastná, veselá, radostná, láskyplná, vnímavá, empatická a priateľská dušička. Zostaň takým čistým svetielkom, akým si od tvojho narodenia. Pred 9-timi rokmi, presne v tento deň, neskoro v noci sa mi splnil obrovský sen,” prostredníctvom Instagramu zablahoželala roztomilej dcérke Mária. Avšak neostalo iba pri dojímavých slovách.

Známi rodičia pripravili svojmu blonďatému pokladu nádhernú oslavu, o akej sníva asi každé malé dievčatko. Na párty nechýbala dokonalá výzdoba, pozostávajúcu z množstva farebnýych malých i veľkých balónov, a, samozrejme, torta. Tá taktiež hýrila rovnakými farbami, pričom jej vrch zdobil vymodelovaný psík. Zoinka, dodatočne prajeme všetko najlepšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/mariacirova