Mareka Fašianga fanúšikovia spočiatku evidovali ako tatuša zo seriálu Oteckovia. Tento významný status však pred rokom obľúbený herec začal zastávať aj v reálnom živote, keď mu jeho partnerka Tereza Bizíková priviedla na svet dcérku Olíviu

Jeden z najkrajších párov slovenského šoubiznisu sa ani nenazdal a už tu má Olivkinu prvú narodeninovú oslavu. Pri tejto príležitosti jej pôvabná mamina zhotovila videokompiláciu nádherných záberov z obdobia, kedy bolo dievčatko ešte novorodeniatkom, a zamyslela sa nad vecou, ktorú určite vníma mnoho z nás.

,,Ani neviem, ako zbehol tento rok, ale išiel enormne rýchlo. Je to veru pravda, keď vám hovoria tu známu vetu “veď počkaj, ako rýchlo to pôjde s deťmi”,“ napísala Terezka, pričom fanúšikom na Instagrame odhalila, že posledných 365 dní nehodnotí ako prechádzku ružovou záhradou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Tento rok nebol pre mňa vôbec jednoduchý, a tým myslím hlavne psychicky, ale o tom niekedy inokedy. Teraz je to o Olivke a jej prvých narodeninách,“ načala ťažšiu tému partnerka moderátora Farmy 14, ktorá vzápätí svojej princezničke zapriala len to najlepšie.

Olivkino narodeninové video

Zdroj/Foto: Instagram/bizikova_teraza, marekfasiang