Dnes bude v rodinách speváčky Daniely Nízlovej a futbalistu Stanislava Lobotku veselo! Presne pred rokom, a teda 13. januára, prišiel v trenčianskej nemocnici na svet ich malý anjelik s menom Linda, ktorý by podľa plánov nemal byť v žiadnom prípade jedináčik.

Tesne pred Danieliným prvým pôrodom prebehla zmena plánu – známa speváčka sa na poslednú chvíľu rozhodla rodiť namiesto Španielska na Slovensku, kde ale odhliadnúc od menších problémov, našťastie, všetko prebehlo v poriadku. ,,Aj som dvakrát bola v bezvedomí na pár sekúnd od tlačenia,” nedávno priznala Dadka, ktorá sa už v súčasnosti vytešuje z ročnej princezničky Lindy.

Ako to býva zvykom, po prvom dieťati čelí väčšina rodičov otázke, či plánujú aj druhé. Výnimkou nie je ani clelebritná dvojica, ktorá dcérke súrodenca rozhodne dať chce. ,,Určite áno, nech nie je sama. Ve dvou se to lépe táhne. Viem, o čom hovorím, že, Veronika,” na otázku fanúšika ohľadom ďalšieho bábätka odpovedela krásna Twiinska, narážajúca na svoj skvelý vzťah s dvojičkou Vebi. Kedy sa však Daniela a Stanko túžia vrhnúť do plodenia ďalších potomkov, už mamička neprezradila.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Daniela nizlova

Zdroj/Foto: Instagram/danielatwiins