Krásna, ambiciózna, s mimoriadnym módnym vkusom, ktorý pravdepodobne zdedila po svojej matke. Reč je o mladučkej Emme Müllerovej (21), dcére bývalého prominentného páru Soni a Richarda Müllerovcov.

Manželstvo Richarda Müllera (55), jedného z najkontroverznejších slovenských hudobníkov a obľúbenej televíznej hlásateľky Soni Müllerovej (55), skončilo po necelých pätnástich rokoch rozvodom. Aj keď sa vzťah dvojice prepieral pre spevákovu drogovú závislosť vo všetkých médiách, z ich spoločného života vzišli dve deti, syn Filip (24) a dcéra Emma-Lujza (21), z ktorej sa vykľula poriadna rebelka.

Anjelsky krásna Emma sa pred rokmi vydala strastiplnou, no úspešnou cestou modelky, avšak ako sama neskôr zistila, nebolo to nič pre ňu. Množstvo diét a obmedzení, ktoré musela dodržiavať kvôli hmotnosti, jej začali skutočne prekážať. Rozhodla sa teda ukončiť túto kariéru a momentálne študuje vo Francúzku módny marketing. Mladá rebelka svet pravidelne šokuje svojím bujarým životným štýlom, ktorý prezentuje aj na sociálnych sieťach. Rada si zapózuje s cigaretou či drinkom a bez hanby sa fotí aj “po opici”. Matka jej vraj nič nevyčíta, ba práve naopak, plne chápe jej nespútaný “partyživot”. Emma zjavne zdedila po svojom otcovi živelnosť a po matke krásu a úžasný cit pre módu, ktorý je vidieť na každej fotografii. Presvedčte sa samy. :)

Emma sa na Instagrame pochválila aj takýmito vzácnymi zábermi

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)