Eline Bazhaev priali hviezdy hneď od narodenia. Jej otcom je čečenský ropný magnát, ktorý na svadbe svojej krásnej dcéry nešetril ani cent a len na nevestine šaty minul neuveriteľných 282 000 eur!

V sobotu 24. septembra sa v Monte Carle rozozneli zvony pre 21-ročnú Elinu Bezhaev, ktorej nastávajúcim sa stal Bek Ali Khan Mamakaev (25), taktiež pochádzajúci z bohatej rodiny. Mladý pár, ktorý mal so svadbou zjavne extrémne naponáhlo, sa stretol len vo februári a zasnúbili sa dva mesiace potom. Svadba, ktorej sa zúčastnilo približne sto hostí, sa konala v Monaku, v luxusnej reštaurácií ,,Le Louis XV”. Nevestine krásne svadobné šaty, ktoré sú snom mnohých žien po celom svete, sa okamžite začali objavovať na internete v rôznych cenových reláciách. Ak by ste náhodou chceli také isté, sú z dielne libanonského návrhára Zihair Murada a stoja len niečo vyše 282 000 éčok. Baby, v tomto prípade je prípustný aj fejk. :)

untitled-1 untitled-2 untitled-3

Foto: Facebook | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)