Ak doma vychovávate malú slečnu alebo ste ju už vychovali na veľkú dámu, zrejme veľmi dobre poznáte hry na skrášľovacie salóny, kedy si vás vaše dievčatko vzalo do parády. Podobne to občas vyzerá aj v domácnosti známej slovenskej speváčky Martiny Schindlerovej, ktorej dcérka pri tom, ako jej česala vlasy, utrúsila veľmi úprimnú poznámku.

Ešte donedávna boli deti Martiny Schindlerovej pre verejnosť cudzie, nakoľko si ich identitu speváčka prísne strážila. Po tom, ako sa ale rozviedla a opäť rozbehla hudobnú kariéru, zábery zo súkromia dostali zelenú. Najnovšie sa bývalá SuperStaristka pochválila videom z domáceho kaderníckeho salónu.

Krásna mamina zverila svoj účes do rúk sedemročnej dcérky Martinky, ktorá ich okomentovala v hesle – čo na srdci, to na jazyku. „Mala by si si umyť vlasy, máš mastné,” utrúsila pokojným hláskom, načo sa na ňu brunetka ihneď otočila. ,,No dovoľ!” Následne si dievčatá ešte povymieňali pár protichodných názorov. Po nich zrejme Martina usúdila, že by sa na milej podpásovke od jej dcérky mohli pobaviť aj užívatelia Instagramu, kde túto ich doťahovačku zverejnila.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/schindlerovamartina