Madonnina dcéra poriadne vyrástla. Je z nej mladá žena a momentálne rozbieha svoju modelingovú kariéru. Pre Stellu McCartney nafotila kampaň nového parfumu ,,Pop” a podoba s jej mamou je priam neodškriepiteľná!

Madonne doma vyrastá vážna konkurencia! :) Jej dcéra Lourdes Leon má 19 rokov, venuje sa dizajnu a pred pár dňami debutovala v modelingovom svete, keď nafotila kampaň pre nový parfum Pop návrhárky Stelly McCartney. Tá si spoluprácu s Lourdes veľmi pochvaľovala a prezradila, že napriek tomu, že Lola (ako ju všetci volajú) vyrástla vo svetlách reflektorov a svete šoubiznisu, stojí vraj oboma nohami pevne na zemi.

Looking Gorg…………..🙏🏻💘🦄🎉🎉💋😂 lola leon

A post shared by Madonna (@madonna) on

Kráľovná popu sa za svoju úspešnú kariéru tiež rozhodne hanbiť nemusí. Aj keď sa Madonna prezentuje ako mierne uletená, se*uchtivá a rebelská umelkyňa, v živote sa snaží mať veci pod kontrolou a napriek svojmu veku je stále vyťažená a žiadaná. Snáď sa jej dcére podarí kráčať v maminých úspešných šľapajách.

Lola + POP… I'm inspired by your spirit! X Stella #POPNOW

A post shared by Stella McCartney (@stellamccartney) on

Tá podoba je priam neuveriteľná…

madonina dcera modelka

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Instagram.com, fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.