Aká matka, taká Katka. Toto pravidlo rozhodne platí v prípade slovenskej herečky Karin Haydu, ktorá môže byť na svoju dcérku patrične hrdá. Mladá Vaneska sa totiž rozhodla kráčať v maminých mediálnych šľapajách a už čoskoro ju budeme môcť vidieť na obraze!

Karin Haydu sa síce stiahla zo sveta šoubiznisu či väčších televíznych projektov, avšak svojich fanúšikov na sociálnej sieti naďalej pravidelne zásobuje príspevkami zo súkromia. Nechýbajú ani zábery s dcérkou Vanesou, ktorá sa rozhodla vyskúšať šťastie v herectve.

Mladá Vaneska totiž získala úlohu v jednom z najpopulárnejších projektov televízie Markíza. Túto informáciu potvrdila samotná Karin, ktorá sa netajila tým, že jej dcéra vystupuje v reklamách už doslova od detstva.

Momentálne nakrúca seriál Sestričky pre Markízu,” uviedla nadšená Haydu, avšak priznala aj fakt, že Vanesa túto prácu nevidí ako svoje hlavné zameranie. Herectvo je pre ňu len menším koníčkom, a tak je otázne, či sa v danom seriáli jedná o väčšiu alebo len vedľajšiu úlohu. Viac informácií sa dozvieme snáď už čoskoro!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/KarinHaydu