Juliu Roberts svet vníma ako jednu z najlepších a najpôvabnejších herečiek sveta, pričom ľudia ju milujú za jej skromnosť a prirodzenosť. Podobne pôsobí aj kráskina dcéra Hanzel Patricia, ktorá sa na červenom koberci objavila s tak nevýrazným lookom, až bola medzi nablýskanými hviezdami neprehliadnuteľná.

Od roku 2002 je Julia Roberts manželkou kameramana Daniela Modera a spolu vychovávajú tri deti. Prominentný pár však nepatrí medzi tie, ktoré škandálmi pravidelne zdobia titulky magazínov. Mnohí tak ich ratolesti ani nepoznajú – o to väčšie prekvapenie prišlo na nedávnom Medzinárodnom filmovom festivale v Cannes.

Na červenom koberci sa objavil Daniel, ktorému robila gardé ratolesť Hanzel Patricia pochádzajúca z dvojičiek. 16-ročná slečna však na rozdiel od väčšiny návštevníkov zvolila úplne nenápadný outfit pripomínajúci nočnú košeľu. Na prestížnu udalosť prišla v bledých šatách košeľového strihu, ktoré jej siahali až po členky.

Dcéra známej dvojice si nerobila starosti ani s doplnkami či úpravou účesu a make-upu. Vlasy si jendoducho zopla do gumičky a mihalnice si len jemne pretrela riasenkou. Hanzel teda vôbec nepôsobila celebritným dojmom, ale skôr ako sivá myška, čo je určite viacerým veľmi sympatické.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Cannes, Twitter