Dcéra Ivany Christovej Daniela Zajíček Christová v polovici februára priviedla na svet svoje prvé dieťa. Brunetka s exotickým výzorom teraz otvorene prehovorila o problémoch s kojením a nenávistných komentároch na margo “nedojčiacich” mamičiek. 

Po tom, čo sa minulé leto na oslave okrúhlych 50-tych narodenín Ivany Christovej ukázala  jej dcéra s vypuklým bruškom, sa začalo šepkať, že je Danielka v očakávaní dieťatka. Neskôr sa ukázalo, že je to pravda a dokonca sa budúca mamička stihla tajne vydať za dnes už šťastného otecka Miloša Zajíčka. Obrovskú radosť z potomka však sprevádzal aj smútok atraktívnej brunetky. 

,,Za posledné dva mesiace som prečítala veľmi veľa článkov o kojení/nekojení. Z niektorých som bola fakt smutná a cítila som sa naozaj na nič. Počas tehotenstva som bola 100% presvedčená o tom, že kojiť budem. Poznám všetky výhody a dokonca aj odporúčania WHO. Ale realita bola iná, zdravotné komplikácie po pôrode, infúzie… a s tým spojená moja “neschopnosť” kojiť, sledovateľom otvorene priznala mamička malej Zoje.

,,Minule som natrafila na jeden obrázok známej Slovenky, kde jej muž kŕmil bábätko z fľašky. Pod fotkou bolo nespočetné množstvo nenávistných komentárov od žien, pritom ani nebolo jasné, či to mlieko je odstriekané, alebo “zarobené”, v každom prípade je to jedno,” vysvetľuje pohnútky svojho príspevku manželka hokejistu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Som presvedčená o tom že každá jedna mama chce a robí pre svoje dieťa to najlepšie a tie dôvody prečo áno, alebo prečo nie veľakrát ani nepoznáme,” dodala na záver dcéra prvej Miss Československa.

Foto/Zdroj: Instagram/danielachristova