Bella, dcérka bývalého hokejistu Mariána Gáboríka a jeho pôvabnej manželky Ivany, sa po prvej sviatosti v kostole radovala zo svojej premiérovej oslavy narodenín, kde nechýbala dychberúca torta či rozprávková výzdoba. Šťastná mamička sa pri tejto príležitosti na sociálnych sieťach zverila fanúšikom aj so strasťami rodičovstva.

Ivanka na svojom Instagrame zverejnila snímky, kde je vidieť ružovo ladenú výzdobu kombinovanú s broskyňovou a zlatou farbou, ktorej bol napríklad krásny nápis mena jej milovanej dcérky. Okrem typických balónikov stojí za zmienku aj prítomnosť candy baru či nádherná torta s dokonalými detailmi.

gáboríkovci

Fotky z oslavy, kde prišli aj tanečnice, a to dve Katky – Jakeš a Lacková so svojimi ratolesťami, atraktívna blondínka doplnila o slová, v ktorých sa nájde nie jedna mama.

,,V Európe po roku 1890 prišla tzv. La Belle Époque “Krásna doba”. Tá naša sa vďaka tebe, Bella, začala písať presne pred rokom. Pre niekoho deň ako každý iný. Ty si ho pre nás spravila výnimočným. Zo mňa sa stala mama a z nás rodina,“ napísala v úvode dojatá Slovenka a potom priznala, čím všetkým si spočiatku rodičovstva prechádzala.

,,Začiatky boli neľahké. Strach z nepoznaného. Pretlak emócií každého druhu. Nekonečný pocit zodpovednosti. Rešpekt pred všetkým novým, čo nás čaká. Dni sa miestami prelínali s nocou a víkendy už neboli predzvesťou oddychu. Život razom dostal nový rozmer. Plnohodnotnejší, láskavejší,“ zverila sa úprimne kráska.

,,Napriek tomu, že čas začal rýchlejšie plynúť, začala som si ho viac užívať. Naučila som sa väčšej trpezlivosti. Spánok som v rebríčku priorít nedobrovoľne presunula o pár priečok nižšie. Svoj hudobný repertoár obohatila o množstvo detských pesničiek a riekaniek. Posilnila svoju kondíciu a imunitu kočíkovaním za každého počasia,“ pokračovala šťastná dáma, ktorá na záver pridala aj odkaz pre svoju dcérku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Zistila som, že napriek tomu, že termín “materská dovolenka” nie je najpríznačnejší názov pomenúvajúci toto obdobie. Prežívam vďaka tebe, Bella, to najkrajšie obdobie vo svojom živote a mám chuť vykričať do celého sveta, že BYŤ MAMOU JE ÚŽASNÉ! Ďakujem ti za rok bezhraničnej lásky. Za dni plné smiechu a radosti z tvojich pokrokov. Za to, že si z nás urobila rodinu a z nás tých najšťastnejších rodičov,“ dodala na sociálnych sieťach Ivana.

Foto/Zdroj: Instagram/iversanns/katka.jakes