Mamička Barbora Krajčírová sa netají tým, že svoje deti vychováva vo viere v Boha. Potom, čo sa jej dcérka stala božím dieťaťom, teraz ako školáčka podstúpila sviatosť prvého svätého prijímania, o ktorom známa moderátorka napísala zopár slov. 

Aktuálne žijeme v časoch, ktoré sa s minulosťou nedajú ani zďaleka porovnávať. Museli sme sa naučiť rešpektovať šíriaci sa vírus Covid-19 a s ním spojené opatrenia, znepríjemňujúce život nielen dospelým, ale aj deťom.

Dcérka moderátorky Barbory Krajčírovej sa tešila zo svojho veľkého dňa vo Farskom kostole sv. Don Bosca, kde nadišiel čas pre jej ďalšiu sviatosť, a to prvé sväté prijímanie. Rozkošná blondínka bola tradične oblečená v bielom a jej skučeravené vlásky zdobil len jednoduchý veniec z kvetov rovnakej farby. Avšak kvôli opatreniam, ktoré majú chrániť zdravie pred obávaným vírusom, niečo pribudlo.

,,Dnes bol u nás v rodine veľký deň! 1.sv. prijímanie! V živote sú najkrajšie tie náhodné udalosti. Pred XY rokmi som tu ako tretiačka mala prijímanie aj ja, a dnes moja dcéra. Krásny flashback plný emócií, aj keď predsa len trochu iný. S rúškami a veľkou dávkou opatrnosti,” napísala v skratke dáma, ktorú poznáme ako hlas rádia Jemné Melódie.

Hrdá mamička narážala nielen na biele rúško svojej dcérky – to zdobil zlatý vyšívaný symbol katolíkov, ale aj rukavice či mnohé podmienky, za ktorých sa môžu bohoslužby vykonávať. Nuž doba sa mení a nám neostáva nič iné, len sa prispôsobiť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/barbora.krajcirova