Legendárny spevák Paľo Habera na svoj vek, a to 60 rokov, absolútne nevyzerá. Málokto by preto uhádal, že je už 13 rokov dedkom, pričom k vnukovi Mathiasovi pribudla pred 6-timi rokmi vnučka Elizabet. A takto vyzerá ich mamina, Paliho dcéra, Zuzana!

O Paľovi Haberovi je známe, že s dlhoročnou partnerkou Danielou Peštovou má dve spoločné ratolesti Ellu (20) a Paula Henryho (13), pričom odmalička vychovával aj modelkinho syna Yannicka (26) z jej predchádzajúceho vzťahu. Spevákovou najstaršou ratolesťou je ale dcéra Zuzana, z ktorej maminou Nadeždou sa porotca SuperStar rozviedol ešte v roku 2000.

Zuzka, ktorá žila dlhé roky v Amerike, sa na verejnosti či sociálnych sieťach veľmi nepretŕča. Už 7 rokov si šťastne nažíva po boku druhého manžela, plastického chirurga Mariána Koperniecha. Pred šiestimi rokmi mu priviedla na svet dcérku a svojmu synovi Mathiasovi z prvého manželstva sestričku Elizabet. 

Párik pôsobí doslova ako z Hollywoodu. 36-ročná blondínka pri svojej o tri roky staršej láske zreje ako vínko a ako z katalógu vyzerá aj ich malá princeznička. Dôkazom sú nedávne fotografie, o ktoré sa Zuzka podelila na Facebooku!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Zuzana Koperniech, Instagram/pavolhabera