1. apríl je v našich hlavách zakódovaný ako Medzinárodný deň vtákov, ale aj deň bláznov. Pre speváka Davida Keya má ale o niečo hlbší význam – v tento dátum oslavuje narodeniny. Influencer tak uplynulý víkend pre svojich blízkych zorganizoval poriadnu párty, na ktorej nechýbali ani známe tváre – jednu z nich však vôbec nečakal.

Ne je to tak dávno, čo sme Davida mohli sledovať na obrazovkách Jojky ako súťažiaceho obľúbenej šou Bez servítky. Po odvysielaní jednotlivých častí mladík svoju účasť oľutoval a navyše sa počas natáčania rozkamarátil so súperkou Norou Kabrheľovou, s ktorou do programu vstúpili ako dobrí priatelia.

david key

Populárny spevák má za sebou veľkolepú narodeninovú oslavu 26. narodenín, kde Nora, samozrejme, chýbala. Na žúrke sa však prekvapivo objavila vizážistka taktiež známa z Bez servítky Miroslava Fabušová, ktorá blondiaka príjemne šokovala.

,,S Mirkou sme o sebe doteraz vedeli len prostredníctvom môjho manažéra, ktorý sa s ňou mnoho rokov priatelí. Bola mi vždy veľmi sympatická, no prvýkrát sme sa osobne stretli až na mojich narodeninách, kde bola jej prítomnosť pre mňa nečakaným darčekom. No musím povedať, že sme si okamžite tak sadli, akoby sme sa poznali celé roky. Včera ma zas ona na oplátku pozvala na oslavu jej menín. To bola tiež žúrka do rána bieleho. Dohodli sme si spolu niekoľko pekných projektov na pomoc detičkám, ktoré žijú v sociálnej núdzi, alebo sú zdravotne handicapované,“ prezradil nám David.

Medzi gratulantmi nechýbala ani legendárna herečka a speváčka Maja Velšicová, s ktorou sa oslávenec zoznámil pred rokom v nahrávacom štúdiu, keď mu do klipu k pesničke Abraka Dabraka s Ondrom Kandráčom, nahovorila rozprávkové intro. ,,Chcel som tam krásny snový hlas, ktorý u ľudí vzbudí emócie. Vyberal som z rôznych hercov a herečiek a Maja to zvládla fantasticky. Veľmi sme si ľudsky padli,“ uviedol. Fešáka poctili návštevu aj influencerky Bejba a Mikela či babka Reného Strausza.

,,Dostal som mnoho krásnych darčekov, najviac ma ale dojalo video blahoželanie od Barbary Haščákovej. S ňou a skupinou Lunetic sme mali mať spoločné turné, no pre koronu a všeličo iné sa to všetko nakoniec zrušilo. Neuveriteľne milé pre mňa tiež bolo, že keď sme odchádzali domov a na schodoch ma čakali dve fanúšičky z Oravy. Na instagrame si všimli, kde budem mať oslavu, tak vraj štyri hodiny cestovali za mnou. Čakali vonku na zime, aby si spravili spoločnú fotku. Toto sú veci, ktoré si nesmierne vážim a ďakujem za ne,“ podelil sa s nami o radostné chvíle bývalý súťažiaci Bez servítky. David TOP momenty z oslavy zakomponoval aj do videoklipu na chytľavú skladbu Počúvaj More.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Slovakwoman | Foto: David Key Archív, Instagram/davidkeyofficial