Nora Kabrheľová nie je jedinou osobou v tohtotýždňovej zostave relácie Bez servítky, ktorá pláva vodami slovenského šoubiznisu. Viacerým je určite známy aj David Key – ten je síce oproti Norike iba malou rybkou, no zato má už za sebou viacero spoluprác so zvučnými menami.

25-ročný rodák z Bojníc na divákov TV JOJ zatiaľ veľký dojem neurobil. Prvý deň sa počas večere takmer ničoho nedotkol a na ďalší si menu súperky Lenky síce veľmi pochvaľoval, no i tak jej uštedril iba šesť bodov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Streda bude patriť práve Davidovi a už podľa ukážok je jasné, že svojim hosťom ponúkne hudobný program. Odfarbený mladík sa totiž živí ako influencer a spevák. V jeho repertoári prevažujú rytmické skladby, pričom sa môže pochváliť aj spoluprácami s hviezdami, ako Ondrej Kandráč, Tomi Popovič či DJ Mairee.

Súťažiaci Bez servítky nahral duet dokonca aj s najznámejšou slovenskou svokrou Gizkou Oňovou a pieseň nazval jej legendárnou hláškou Idem riešim. Či to Davidovi pôjde rovnako dobre ako v hudbe i v kuchyni, zistíte už dnes o 17.50 na Jojke.

DAVID KEY – Got You (prod. LUISDEMARK x Mairee

David Key – Romantik (hudba Tomi Popovič)

 DAVID KEY ft. GIZKA OŇOVÁ – IDEM RIEŠIM

David Key & Ondrej Kandráč – ABRAKA DABRAKA

Zdroj/Foto: Joj.sk, YouTube