David Buška, ktorého väčšina verejnosti pozná najmä z reality šou Farma 8, sa len nedávno po prvýkrát pochválil novou priateľkou po tom, čo vo februári minulého roku oficiálne potvrdil rozchod s jeho televíznou láskou Luciou Gachulincovou. To však nezostalo bez ďalšej reakcie!

Z hanblivého Davida sa stal skutočný Kasanova! Známy ex-farmár totiž len pred krátkym časom zverejnil záber, kde ho môžeme vidieť po boku novej partnerky v skutočne pikantnej situácii priamo v posteli. Túto foto si môžete pozrieť v článku >>>TU<<<.

Po publikovaní tejto snímky Buška obdržal množstvo reakcií zo strany fanúšikov, pričom ich zaujímalo zrejme práve to, čo i vás. Kto je tá záhadná kráska? Na túto otázku sa však David rozhodol neodpovedať a indentitu svojej partnerky z jasného dôvodu nezverejnil – chce predísť tomu, aby ju tisíce ľudí začali porovnávať s jeho EX.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Model z Námestova síce meno svojej polovičky neprezradil, no napriek tomu jej nepriamo venoval pár nádherných slov. „Sme spolu mega šťastní a zamilovaní,“ tešil sa pri zábere, kde sa čerství holúbkovia držia za ruky. Po týchto slovách sa však ušlo kúsok pozornosti i samotnej Lule, ktorá ihneď zareagovala.

Stalo sa tak potom, čo úspešnú krásku z Považskej Bystrice oslovil jeden z fanúšikov s otázkou, či by sa chcela vrátiť k svojmu ex z Farmy. „David má novú priateľku,“ odvetila Gachulincová, pričom dodala, že ona sama má už dlhšiu dobu iného partnera. Jeho totožnosť ale rovnako ako David zverejniť na sociálnu sieť nechce.

Foto: Instagram/David Buška, Lucia Gachulincová, Facebook