Po tom, ako z Farmy odišiel Miroslav Pajtáš, začala mať Stanka Klčová bližšie k Dávidovi Horákovi, ktorý sa intenzívne snažil bojovať o jej srdce. Priazeň jej zachovával i po návrate súťažiacich domov, o to väčší šok zažila blondínka po veľkolepom finále.

Z výhry 75-tisíc eur sa už takmer dva týždne teší Miroslav Mesut Debnár. Avšak po finále Farmy 13 neoslavoval iba on. Súťažiaci to spoločne roztočili na párty, kde, samozrejme, nechýbal alkohol.

Počas žúrovania markizácka kamera zachytila dvoch farmárov pri vášnivých bozkoch. Konkrétne Dávida Horáka a Patríciu Šimanovú, ktorej fešák dvoril aj na statku. Krátko nato však veselý stavbár zblíženie s Paťkou oľutoval. ,,Neviem, či to bol dobrý nápad. Už som s jednou holkou začal niečo iné riešiť. A už som myslel, že by to mohlo byť na dobrej ceste, ale teraz som to celé do*ebal,“ okomentoval ošemetnú situáciu.

Na akcii sa nachádzala i Stanka a tá ostala poriadne sklamaná, keď zistila, čo sa udialo mimo skupinky. ,,Som smutná aj z Dávida, pretože celý čas s ním komunikujem, celý čas ho povzbudzujem, mu fandím a potom mi proste povie, že ide na izbu s Paťkou, lebo si proste píšu a volajú. A si hovorím, že kde je tá úprimnosť,“  vyjadrila sa rodáčka z Čachtíc. ,,Zrazu tí ľudia, ktorí mi boli blízki na Farme, cítim, že sú mi úplne cudzí,“ doplnila a z párty odišla.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Bozky Dávida a Patrície si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Markíza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial, maxdejf – radoslavorenic_photo