Prehral, no napriek tomu odišiel ako víťaz! Ako sa zdá, finalista reality šou Farma 8 si zo svojej prehry vo veľkom finále veľkú hlavu nerobí. Podľa vlastných slov totiž získal niečo omnoho cennejšie, ako sú peniaze, a to lásku svojho života!

Dávid Buška z Námestova, ktorý sa do šou Farma 8 prihlásil, pretože vždy sníval o tom, že sa ukáže jedného dňa aj pred kamerou, sa prebojoval až do veľkého finále. Práve tu ho však s prehľadom porazil jeho súper Miroslav Povec, ktorý ho v rôznych disciplínach zdolal 3:1. Sympatický Dávid však prehru nebral osobne, ale ako správny športovec a najmä chlap uviedol, čo zrejme nikto nečakal.

,,Hoci som dnešné finále prehral, no aj tak ma v živote stretla tá najväčšia výhra a tou je, ako už všetci viete- srdca môjho šampión Lula. Ďakujem všetkým, ktorí pri mne stáli, nielen v tomto okamihu, ale aj po celý čas. Ďakujem tým, čo poslali pre mňa SMS a, samozrejme, ďakujem tým, ktorí nám držia palce spolu s mojou láskou. Jeden príbeh skončil (Farma8), no predo mnou je nová cesta a tou sa teraz vyberiem. DAVID+LULA=❤️,“ vyznal sa farmár na svojom Instagrame.

Okrem toho sa Dávid zúčastnil aj chatu s fanúšikmi, kde na otázku ohľadom prehry reagoval skutočne nečakane: ,,Peniaze nie sú všetko, som na seba hrdý, že som to dotiahol až do finále.“ Fanúšikovia ho tiež nešetrili ani v otázkach ohľadom ďalších farmárov, kedy sa chceli informovať, koho by už nikdy nechcel stretnúť. Na túto podpásovku Dávid odpovedal naozaj obdivuhodne: ,,Hmmm… Odpoviem trošku ináč. Každého mám svojim spôsobom rád. Boli sme tam rôzne povahy ľudí. Nemôžem povedať, že nikdy sa s nimi nestretnem.“ Nuž, Dávid, hlavné je, že si našiel to, čo si hľadal a si skutočne šťastný.

Zdroj: Instagram, Cas.sk | Foto: Instagram