Spevák David Key a niekdajšia televízna hviezda Nora Kabrheľová šou Bez servítky odštartovali ako dobrí kamaráti. Počas natáčania sa však situácia medzi nimi začala postupne vyhrocovať a diváci netušia prečo. Mladík sa tak rozhodol prehovoriť.

David a Nora sa počas natáčania netajili tým, že sú kamaráti. V stredu, kedy pre svojich hostí varil práve spevák, sa však nedalo nevšimnúť, že známa dôchodkyňa sa k nemu priateľsky vôbec nesprávala.

Jeden z pätice súťažiach ostal po odvysielaní jednotlivých častí Bez servítky sklamaný, rozhodol sa preto hovoriť. Počas svojho live vysielania na Instagrame odhalil, že jeho program mu bol nanútený produkciou a taktiež spomenul i astronomický honorár, ktorý mala dostať Nora Kabrheľová za účinkovanie.

Na svoju kamarátku, teraz už zrejme bývalú, má David ťažké srdce. Do šou ho vraj lákala s tým, že si to spolu užíjú. Dopadlo to však úplne inak, čo mala spôsobiť blondiakova poznámka na Kabrheľovej bývalého manžela. ,,Nebolo odvysielané, že pri stole som spomenul Braňa Mosjeja. Nie v zlom, lebo mi to prikázala produkčná, tlačila na mňa, briefovala ma a to som teda urobil. Nora povedala zastavte natáčanie, toto je nabriefované a že si to zlíznem, preto sa začala zrazu správať ku mne na kameru tak, ako sa správala. Nie preto, žeby chcela, ale pomsta. Popritom nič zlé som nepovedal… celé to vystrihli a diváci netušili, čo sa s nami dvomi stalo,“ prezradil nám spevák.

Key mal Norike dohodiť i luxusný priestor, v ktorom hostila svojich súperov. ,,Vybavil som jej ho, lebo nechcela ukázať jej malý prehnane ružový byt,“ nabonzoval. ,,Produkcia mala v pláne pre sledovanosť nás rozhádať, aj sa podarilo. Akurát z Nory robia dobrú a zo mňa úplného debila, ešte to tak aj postrihajú,“ skonštatoval nahnevaný mladík. ,,A k tomu, čo povedala TAKZVANÝ MUŽ: takzvaný muž je jej manžel Kabrheľ, ktorého predimenzované ohovára, že sa bojí vypiť od neho fľašu páleného, čo dostala, lebo že je schopný ju otráviť, ale keď jej nosí peniaze a kabelky, je zlatý milý,“ pokračoval rozhorčený David, ktorý sa posledný deň v Bez servítky postaví pred kameru v maske prasaťa a povie: ,,Túto masku som si dal preto, lebo celý týždeň sme sa správali a intrigovali ako prasce pri valove.“

Ohľadom Davidovho vyjadrenie sme kontaktovali TV JOJ. ,,David Key – Radovan Kudelka porušil zásadný bod v podpísanej zmluve s firmou Eibner Production, na čo bol okamžite upozornený. Šírenie klamlivých informácií a poloprávd pod zásterkou očistenia svojho mena tolerovať nebudeme a pokiaľ v tomto trende mieni pokračovať, budeme to riešiť súdnou cestou. Bol kontaktovaný producentom 24. 3. 2022, za čo sa ospravedlnil so slovami, že zbytočne to prepískol,“ uviedol producent relácie Bez servítky Tomáš Eibner.