Vďaka relácii Bez servítky mali Slováci možnosť spoznať viacerých exotov. Tento týždeň sa proti sebe postavili aj dve známe tváre a zároveň kamaráti – niekdajšia televízna hviezda Nora Kabrheľová a spevák David Key. Ten to už po návale kritiky nevydržal a vyzradil veci zo zákulia, ktoré sa podľa jeho slov diváci dozvedieť nemali.

Streda patrila v obľúbenej kulinárskej relácii 25-ročnému Davidovi, ktorý už od pondelka vzbudzoval v divákoch viac negatívny než pozitívny dojem. Proti umelcovi sa dokonca otočila aj súperka a kamarátka v jednom Nora Kabrheľová. Tá si počas jeho hudobného programu opäť raz nekládla servítku pred ústa. ,,Spievať vie, ale spevák z neho nikdy nebude, lebo na to nemá…,“ s vážnou tvárou utrúsila Norika, ktorá na kameru uviedla, žeby si mal mladík nájsť inú prácu a začať makať. David jej programom neulahodil a rovnako tak i ďalším súťažiacim.

Po tom, ako si blondiak pozrel v televízii Bez servítky a prečítal si množstvo reakcií mierených na jeho osobu, rozhodol sa, že nebude ďalej mlčať a verejnosti ozrejmí pozadie šou, uvedomujúc si, že riskuje mastnú pokutu. ,,Mne produkcia zakázala vyslovene robiť svoj program a musel som robiť program podľa nich. Takže môžete sa mi vyhrážať zmluvami koľko chcete, na očistenie svojho mena budem rozprávať to, čo budem,“ prihovoril sa fanúšikom na Instagrame David.

,,Miesto hymny a hlasovej rozcvičky, ktorú som chcel použiť, poza chrbát môj zavolali skupinu Gipsy Čáve, s ktorými síce mám pesničku, ale nemali byť na programe. Pôvodne áno, ale potom som to zrušil, že bude tá slovenská hymna. A oni slovenskú hymnu vymenili za, s prepáčením, po*ebanú zlatokopku,“ pokračoval rozčúlený spevák.

Následne sa dostal aj k spomínanej Kabrheľovej. ,,Nora dostala 8 500 eur za túto frašku a dokázala si odrezať svoje koleno a pokaziť kamarátstvo, kedy som ju sťahoval z Košíc do Bratislavy,“ šokoval v živom vysielaní influencer, ktorý nad čiernovláskou vyjadril patričné sklamanie. O vlastnom honorári David zatiaľ hovoriť nechcel, avšak sledovateľom avizoval, že k pozadiu vysielaniu sa vráti ešte v nasledujúce dni. ,,Realita je úplne iná, ako sa vysiela,“ ukončil stream, ktorý si môžete pozrieť nižšie v priloženom videu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

David Key o Bez servítky

Zdroj/Foto: Instagram/davidkeyofficial, Joj.sk