Spevák, influencer, ale aj bývalý účastník kulinárskej šou Bez servítky prežíva jedno z najhorších životných obdoobí. Davidovi Keyovi niekto ukradol profil na Instagrame s viac ako 30-tisíc fanúšikmi, a tak teraz musí začínať od nuly. Na svojom novom účte však už stihol sledovateľov šokovať veľkou novinkou.

Posledné roky je úplne bežné, že každý, kto zažíva nejakú formu úspechu, ponúka fanúšikom svoj merch. Ide v podstate o reklamné predmety spájajúce sa s danou osobnoosťou. A kým väčšina má v portfóliu oblečenie či módne doplnky, David Key sa rozhodol pre úplnú bizarnosť.

david key

,,Je to tu, moja nová kolekcia nie sú ani handry, ani kozmetika, ale kon*ómy. Dal som do toho všetko,“ šokuje na svojom novom profile mladý spevák. Kontroverzný blondiak avizuje, že plánuje vytvoriť niekoľko variantov a v budúcnosti by ich rád distribuoval aj do kamenných obchodoch. Zatiaľ však pomôcku predáva iba cez internet.

,,Kon*ómy preto, pretože doba je zlá a treba sa chrániť. Chcel som byť takto aspoň trochu príkladom hlavne pre mladých ľudí, aby boli opatrní. Aby to bolo zaujímavejšie, tak slogan som použil „pmáhať a chrániť“. Myslím, že v tomto prípade to má silnejšie využitie ako pri našej polícii :) Krstiť budeme túto sobotu v nočnom podniku v BA,“ prezradil nám David.

,,Navyše som presvedčený, že žiadny iný influencer takúto kolekciu ešte nemal, takže to bol originálny spontánny nápad,“ doplnil fešák, ktorý sa po novom vyníma už aj na krabičke preze*vatívov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/davidkeyofficial, davidkey.sk, tvjoj